Kariéra

Kariéra

Láka vás pracovať v zaujímavom prostredí správy budov? Neváhajte a napíšte nám. Ponúkame vám možnosť pridať sa k spoločnosti s viac ako 10-ročnými skúsenosťami so správou a údržbou bytov, kancelárií a obchodných priestorov.

Pošlite nám váš životopis a krátky motivačný list na ifm@ifmas.sk. Po poskytnutí podpísaného oznamu o spracovaní osobných dát dotknutej osoby vás zaradíme do našej databázy uchádzačov o zamestnanie. Radi vás oslovíme v prípade vyhovujúcej voľnej pracovnej pozície v ktorejkoľvek spoločnosti patriacej do nášho portfólia.

Zamestnanecké benefity

Benefity, ktoré sme pre vás, zamestnancov skupiny GGE, pripravili, sú ocenením vášho úsilia a prístupu k práci. Chceme investovať do vašej budúcnosti, či už prostredníctvom príspevku do 3. dôchodkového piliera alebo vášho profesionálneho rozvoja.

Pri nastavovaní systému benefitov v skupine nezabúdame ani na oddych našich zamestnancov. Podporujeme tímovú spoluprácu firemnými eventami a teambuildingami. V našom výrobnom sektore ponúkame kratší pracovný čas.

Stravovanie je nadštandardné

Na každý obed vám prispievame viac ako ukladá zákon. Hodnota príspevku na stravný lístok v skupine je až 3,51 eur.

Viac času s rodinou

Vo výrobe a distribúcii máte kratší pracovný čas. Pracovný úväzok 37,5 hodiny týždenne znamená ročne o 3 týždne voľna viac na relax a čas s rodinou.

S nami sa rozvíjate

Máte možnosť zapojiť sa do jazykového vzdelávania, vytvárame rozvojové programy a orientačné programy pre nových zamestnancov.

Myslíme na vašu budúcnosť

Sporte si na svoju budúcnosť a využite príspevok do 3. dôchodkového piliera. Pri odchode do dôchodku vás čaká aj odchodné nad rámec zákonného minima.

Silný a zdravý tím

Zapojte sa do firemných eventov, športových podujatí, teambuildingov či firemných večierkov. Vybudujme spoločne tímového ducha a príjemnú pracovnú atmosféru.

O úspech sa delíme

Ak sa spoločnosti darí a dosahuje plánované výsledky, pocítite to aj vy, a to prostredníctvom ročného bonusu.

To nie je všetko

Vaše pracovné a osobné jubileá si ceníme aj finančne. Nezabúdame ani na vaše rodiny - detičkám pripravujeme mikulášske balíčky a poskytujeme vianočné poukážky. Finančne vás podporíme aj pri rôznych životných situáciách, ako je napríklad narodenie dieťaťa.